Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Blog
07.03.2021
Kreslenie nie je len pre deti
Kreslenie a maľovanie je pre deti dôležitou súčasťou ich vývoja – to je všeobecne známy fakt. Deti nepotrebujú slová, aby vyjadrili čo cítia a ako v... čítať celé
10.02.2021
NEBOJME SA PAPIERA
Možno ste počuli, že používaním papiera škodíme životnému prostrediu, že vysádzané lesy sú zlé, že je lepšie presunúť všetko do digitálnej formy, že ... čítať celé
03.02.2021
Menej starostí nielen pre rodičov - ekologické samočistiace povrchy
To že deti všetko chytajú, dávajú si ruky do úst či k tvári je pre ne celkom prirodzené, skúmajú tak svet okolo seba, náročnejšie je potom pre nás rod... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články

Články

Najnovšie články

07.03.2021
Kreslenie a maľovanie je pre deti dôležitou súčasťou ich vývoja – to je všeobecne známy fakt. Deti nepotrebujú slová, aby vyjadrili čo cítia a ako vnímajú svet okolo seba. S pastelkou v ruke nám povedia aj to, čo by inak nevedeli povedať, naplno môžu prejaviť svoju fantáziu.
10.02.2021
Možno ste počuli, že používaním papiera škodíme životnému prostrediu, že vysádzané lesy sú zlé, že je lepšie presunúť všetko do digitálnej formy, že písanie na papier je nehospodárne... Ako je to s tým papierom naozaj?
03.02.2021
To že deti všetko chytajú, dávajú si ruky do úst či k tvári je pre ne celkom prirodzené, skúmajú tak svet okolo seba, náročnejšie je potom pre nás rodičov a učiteľov udržiavať ich rúčky v čistote.
01.02.2021
Spôsob ako pracujeme sa vďaka digitalizácii za ostatných 20 rokov zásadne zmenil. Narastá počet ľudí ktorí, či už úplne alebo čiastočne, pracujú z domu. Ale aj napriek čoraz väčšiemu počtu ľudí pracujúcich z domu, kancelárie stále ostávajú hlavným miestom odkiaľ väčšina ľudí na svete pracuje.
14.01.2021
Naša planéta a najmä my, ľudia, čelíme okrem iných aj kríze ekologickej. Vplyvom ľudskej činnosti a globálneho otepľovania dochádza k rýchlej zmene klímy, na ktorú nie sme pripravení. Už roky o nej hovoria odborníci, začínajú písať médiá.  Čo je to vlastne klimatická kríza a čo s ňou.
14.01.2021
Zrejme to nepočujete prvýkrát – žijeme v dobe, kedy je potrebné myslieť na planétu viac, než kedykoľvek predtým. Každým dňom je príroda znečistenejšia a stále viac a viac trpí. A my s ňou.
Článkov na stránku 102030
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2021 Remiton, s.r.o. Všetky práva vyhradené.